Forum biznesowe

Jak najlepiej pozbyć się dużych starych mebli?

Wielka_Woda - 3-4-2017 at 05:49 AM

Tak, jak w temacie muszę się pozbyć starych mebli. Przeprowadzam się, a na nowym mieszkaniu nie chcę mieć już starych gratów. Na pewno tapczan i meblościanki pójdą na śmietnik. Tylko z tego co wiem, to chyba nie można takich rzeczy tak po prostu wyrzucać jak to jest? czy ktoś z was się orientuje?

Purkafffka - 3-4-2017 at 06:14 AM

Niektórzy zostawiaja obok śmietnika albo przed dom liczac na to, ze ktoś je sobie po prostu weźmie. I w sumie, jeśli są w dobrym stanie to może tak być, ale na pewno nikt nie tknie zniszczonych lub zepsutych mebli. Poza tym jeśli będzie padać kanapa się namoczy i też nikt jej nie weźmie. No inajważniejsze, to nie może tak długo leżeć obok kubła, bo to jest nielegalne, po paru dniach przyjdzie do ciebie straż miejska i zażąda usunięcia śmieci. No i dochodzi jakaś grzywna. Jeśli meble nie znikły w ciągu dnia nie ma co ryzykować.

migrena - 3-4-2017 at 08:28 AM

Jak ja robiłam przeprowadzkę, to wszystkie śmeici zabrała mi firma przeprowadzkowa. Najlepiej wybierz taką. która zajmuje się utylizacją mebli. Tak jest dużo prościej. Znajdziesz an ten temat więcej tutaj. Tam jest wszystko wyszczególnione. Możesz też do nich zadzwonić.

Wielka_Woda - 3-4-2017 at 09:43 AM

Ok., dzięki