Forum biznesowe

Usługi pielęgniarskie w Sopocie - polećcie kogoś!

Skunks - 10-5-2017 at 02:15 AM

Cześć, mam w domu pod opieką osobę starszą, ale niestety nie radzę sobie z wieloma sprawami, dlatego postanowiłem postawić na usługi pielęgniarskie. Jest jednak mały problem - chciałbym, aby była to jakaś zaufana pielęgniarka, albo centrum medyczne z właśnie takimi osobami. Może moglibyście mi pomóc?

Pan_samochodzik - 10-5-2017 at 03:42 AM

Jeżeli chodzi o Sopot to postawiłbym na medami. Jeszcze jak moja mama potrzebowała pomocy to właśnie pielęgniarki od nich przychodziły i zajmowały się przeróżnymi zabiegami, podawały leki, a nawet pomagały zadbać o higienę chorej. Co ważne, firma ta umożliwia skorzystania również z porady lekarskiej oraz poradni leczenia ran. Częstym problemem są odleżyny, a firma ta akurat ma wiele sposobów na radzenie sobie z nimi.

Wielka_Woda - 10-5-2017 at 04:03 AM

A może warto byłoby postawić na jakąś emerytowaną pielęgniarkę, która chce sobie dorobić? Obsługa pewnie będzie stała też na wysokim poziomie, a pewnie uda się trochę zaoszczędzić. Wielu znajomych poleca też opiekunki z Ukrainy - często mają wykształcenie pielęgniarskie lub podobne.

Skunks - 10-5-2017 at 05:45 AM

Nie, nie, takie półśrodki od razu odrzucam, bo to ma być naprawdę dobra opieka, a taka emerytowana pielęgniarka może w każdym momencie sama potrzebować pomocy. Niestety, ale takie osoby nie są już w pełni sprawne.

Skrzydlata_bestia - 10-5-2017 at 06:05 AM

Tutaj zgodzę się z Tobą - lepiej postawić na jakość, a nie oszczędność, jeżeli na szali jest komfort życia bliskiej osoby. Osobiście korzystałam z usług tej samej firmy, którą polecił kolega, oferują oni usługi pielęgniarskie w Sopocie, o których więcej dowiesz się z ich strony internetowej http://medami.pl/. Pielęgniarki są naprawdę doświadczone, a ponadto bardzo miłe - nie będziesz musiał się obawiać, że będą opryskliwe bądź niegrzeczne wobec chorego. Powiedziałabym nawet, że potraktują go jak członka rodziny.

Skunks - 10-5-2017 at 08:14 AM

Dziękuję Wam za uwagi, wskazówki i podpowiedzi. Wszystkie są wartościowe i na pewno skorzystam z nich:)