Forum biznesowe

Jaki serwer do CS GO na początek żeby pograć sobie bez ciśnień? Mile widziany link do strony.

Wielka_Woda - 26-2-2018 at 01:06 AM

Hejka. Tak jak napisałam w temacie, szukam jakiegoś serwera gdzie pogram sobie na spokojnie ;) Kiedyś dużo grałam w 1.6 i postanowiłam wrócić ale na pewno będzie ciężko się przestawić więc nie chcę ciśnień że gram jak lama!

Jaki serwer do CS GO na początek żeby pograć sobie bez ciśnień? Mile widziany link do strony.

Robocop - 26-2-2018 at 03:21 AM

Na https://feelthegame.pl/ są dwa serwery do CS GO. Spoko atmosfera, admini też gitarka i fajnie rozwijane forum :D Można sobie pograć nawet nie będąc mega pro więc na spokojnie ;) No chyba że z ciebie straszna lama to faktycznie :D Ktoś prędzej czy później coś napomknie xd

zuk - 26-2-2018 at 04:07 AM

To może lepiej sobie spróbuj kilka razy z botami zagrać bo jest duża różnica między GO a 1.6. To tylko tak pozornie wygląda że to tylko grafika ;) Mapy są dużo bardziej rozbudowane i bs w niektórych miejscach jest inaczej :P Mogłaś być kozakiem w starej wersji, tu niekoniecznie :D

Wielka_Woda - 26-2-2018 at 05:44 AM

Nie no bez przesady :P Mówię że grałam i to tak na średnim poziomie. Tylko wiecie jak jest, zaraz będą jakieś komentarze w stylu noskill itp.

MaskaSzamana - 26-2-2018 at 06:59 AM

Na ftg raczej tak nie ma ;) Gram tam czasem jak mam chwilę i admini na tyle ogarnięci że nie ma obrażania jak by się jakaś gorąca 15 oburzyła. Także polecam :D