Forum biznesowe

Zbieram opinie o adidas tubular.

Lesio - 19-2-2019 at 07:08 AM

witam wszystkich, chcę kupić dobre sportowe buty. Robiłem wstępny reaserch i w oko wpadły mi adidas tubular. Czy ktoś ma? Warto kupić?

Arachnes - 19-2-2019 at 07:52 AM

ostatnio widziałem promocję na ten model w Internecie, też się zastanawiam.;)

MarkowyDres - 19-2-2019 at 10:13 AM

Chodzi wam o ten model https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-tubular-shadow/? Jak tak, no to o adidas tubular opinie mam całkiem pozytywną. Kupiłem je właśnie na promocji, oszczędziłem wtedy chyba ze dwie stówki. I muszę przyznać, że te buty mają bardzo dobrą amortyzację. Podeszwę robią z pianki EVA, naprawdę czuć jakość.

Arachnes - 19-2-2019 at 10:30 AM

tak, chyba właśnie na tej stronie oglądałem. Cena jest bardzo korzystna, one na pewno są oryginalne?

MaskaSzamana - 19-2-2019 at 11:30 AM

nie mam tubular, ale ten sklep na pewno sprzedaje oryginały. Kupuję tam buty dla siebie i dla rodzinki. Ostatnio sprawdzałam opinie o butach sportowych Nike Air Max i zdecydowałam się kupić, one też są całkiem spoko. Także popieram robienie reaserchu.:D Bo czy chodzi o opinie o air max marki Nike czy o inne modele, zawsze można się więcej dowiedzieć. Aaa, i zmierz sobie stopę, to też ważne!

Skunks - 19-2-2019 at 11:46 AM

są oryginalne, zamawiałem. W necie można trafić na takie okazje, tylko trzeba śledzić

Lesio - 19-2-2019 at 02:24 PM

o, widzę, że rozwinęła się tu dyskusja. Dzięki.;) jestem już w sumie prawie zdecydowany. A zdarzało się komuś robić w tym sklepie zwroty albo wymiany?

Skunks - 19-2-2019 at 03:57 PM

ja nie miałem takiej potrzeby, ale podobno jeśli ktoś chce to nie ma problemu. Kolega przez pomyłkę wybrał zły rozmiar i mógł go wymienić. Poczytaj sobie regulamin sklepu, tam na pewno znajdziesz szczegóły.