Forum biznesowe

Poszukiwany solidny dealer renaulta w Poznaniu – ktoś może polecić?

Skunks - 8-9-2019 at 06:37 PM

Witam wszystkich. Moje pytanie, jak w temacie. Jestem na etapie napalania się na nowy samochód…padnie chyba na nowe Clio, bo i mnie i żonie bardzo się podobają te auta. Nie wiem tylko, gdzie warto taką transakcję sfinalizować. Znacie jakiś dobry salon w Poznaniu, ewentualnie w bliskiej okolicy?

zuk - 8-9-2019 at 08:15 PM

Serio? A nie myślałeś może o merolku? Są solidnie wykonane, bardzo wygodne i dzisiaj naprawdę nie kosztują już jakichś ogromnych pieniędzy. Odwiedź sobie dealera mercedesa, bardzo możliwe, że się przekonasz. Od dłuższego czasu jeżdżę nową A klasą i bardzo sobie chwalę. Mega komfort, dynamiczne silniki i bardzo dobre wykonane wnętrza, nie skrzypi, nie trzeszczy.

Skunks - 8-9-2019 at 10:50 PM

Ja wiem, że opinie o francuskich autach są mocno zróżnicowane, ale uważam, że w dużej mierze to efekt sprowadzania złomu zza zachodniej granicy…rodzą się później różne mity, które latami krążą po kraju. U mnie w rodzinie kilka renówek i wszystkie się świetnie sprawują, a co jak co, wygoda w tych autach to jednak na najwyższym poziomie.

MarkowyDres - 9-9-2019 at 12:29 AM

Zgadzam się w pełni, też bardzo lubię te markę, a nowe Clio kupiła niedawno moja kuzynka. Miałem okazję się nim przejechać i…jest super! Jeśli szukasz komfortu i dynamiki to będziesz zadowolony.

Skunks - 9-9-2019 at 02:58 AM

Podzielam to zdanie, jest super, ale podpowie mi ktoś, gdzie warto kupić?

MarkowyDres - 9-9-2019 at 05:25 AM

Ogólnie po prostu zajrzyj sobie na tę stronę https://dealerzyaut.pl/, masz tam dane kontaktowe. Dealer renaulta zawsze proponuje warunki indywidualnie dopasowane do potrzeb, więc nie masz co kierować się jakimiś informacjami ze strony. Najlepiej zadzwoń albo sam się wybierz.

Skunks - 9-9-2019 at 08:03 AM

OK, śliczne dzięki za pomoc. Pozdrawiam!