Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie najkorzystniej sprzedawać samochody
Skunks
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 8-4-2016 at 04:21 AM
Gdzie najkorzystniej sprzedawać samochody

Zastanawiam się z moimi znajomymi nad tym, w jakim miejscu w Polsce najlepiej jest sprzedawać samochody. Wydawało mi się, że w Wielkopolsce jest bardzo dobry rynek pod tym względem. Ale tam bardzo dużo aut pochodzi z importu niemieckiego i wielu uważa, że jest to zdecydowanie tańsza opcja.
View user's profile View All Posts By User
WomanCat
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 8-4-2016 at 04:51 AM

Generalnie rzecz biorąc, to w każdym miejscu w Polsce można handlować autami. W niektórych miejscach to nasycienie jest zdecydowanie większe, a to ze względu na przykład na udostępniony dojazd do autostrady. To strategiczne miejsca, która mają przed sobą przyszłość.
Robocop
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 8-4-2016 at 06:21 AM

Według mnie auto sprzeda się wszędzie. Przecież i tak w większości przypadków pojawia się ogłoszenie z daną marką i danym modelem w formie online. Jest wiele firm, które prowadzą skup aut Sopot także jest siedzibą kilku z nich. Ale najlepsza jest firma superautomarket.pl, którą znam i polecam.
Maja
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 8-4-2016 at 07:11 AM

Dołączam się do poleceń. Chcąc się właćzyć do rozmowy trzeba zaznaczyć, że im dalej na wschód, tym ceny będą rosły. To kolejne kilometry do przebycia przez lawetę, która także generuje dość spore koszty. A rachunek końćowy musi się przecież zgadzać.
Karny_K
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 8-4-2016 at 09:36 AM

Ja zainteresowałem się ostatnio skupem aut w Bydgoszczy. Klienci nie dzwonili, więc postanowiłem ja odezwać się do klienta. Była to właśnie firma, o której wspominacie. Fajnie to wszystko wyszło, bo umówiłem się na rozmowę i już za kilka godzin był u mnie przedstawiciel kupującego.
Skrzydlata_bestia
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 8-4-2016 at 10:37 AM

Muszę wam powiedzieć, że te auta przechodzą kontrolę jak na lotniskach. Doradcy przeyjeżdżają i zaglądają praktycznie w każdy zakamarek auta. Ale jeśli nie ma się nic do ukrycia to transakcja przebiega gładko.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 74.6% - SQL: 25.4%]