Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czym zajmują się hostessy?
sauerka
Junior Member
**

Registered: 27-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 20-12-2016 at 09:51 PM
Czym zajmują się hostessy?

Hej! Interesuje mnie praca hostessy, ale nie do końca wiem, jaki jest zakres jej obowiązków. Czy któraś z Was może pracowała w takim charakterze i orientuje się, czym taka hostessa się konkretnie zajmuje, a także jakie są wymagania wobec dziewczyny zainteresowanej praca jako hostessa?
View user's profile View All Posts By User
migrena
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-12-2016 at 12:23 AM

Ja pracowałam przez jakiś czas w agencji hostess i modelek. O tym, czym zajmuje się hostessa, możesz przeczytac np. pod linkiem http://www.hostessy.caneli.com.pl/hostessy-gdansk/. W tej pracy chodzi m.in. o obsługę dużych imprez organizowanych przez firmy oraz instytucje. Mogą to być np. targi, bankiety, konferencje albo eventy. Hostessy biorą też udział w akcjach promocyjnych, są obecne podczas otwarcia supermarketów czy innych dużych obiektów. Ich zadaniem jest zwracanie uwagi klientów na daną akcję, usługę, produkt, czy też całą firmę. Mają być serdeczne i uśmiechnięte, ale też zorientowane w danym temacie, żeby mogły wyczerpująco odpowiadać na pytania osób zainteresowanych reklamowaną przez nich ofertą. No i oczywiście hostessy powinny być ładne, młode i szczupłe, a więc nie jest to zdecydowanie praca na całe życie, tak jak to też zwykle bywa w przypadku modelek.
sauerka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-12-2016 at 03:09 AM

Rozumiem. Dziękuję za szczegółowe wyjaśnienia. Teraz już mniej więcej wiem, czego się spodziewać. Aktualnie jestem studentką i zastanawiam się nad podjęciem tymczasowej pracy w charakterze hostessy. Jestem szczupła, ale jednocześnie niezbyt wysoka, więc nie wiem, czy spełnię wymagania.
migrena
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-12-2016 at 04:00 AM

Możesz się zgłosić do profesjonalnej agencji hostess i sama przekonasz się, czy umówią Cię na jakies spotkanie rekrutacyjne. A jeśli w jednej agencji się nie uda, to możesz spróbowac w nastepnej. Nie poddawaj się zbyt szybko :)
sauerka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-12-2016 at 05:45 AM

Dzięki za słowa otuchy. No zgłoszę się i zobaczę co mi powiedzą. Może się okazać, że jednak nie jest to praca dla mnie, ale zawsze warto spróbowac.
migrena
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-12-2016 at 07:43 AM

Zgadza się. Tym bardziej, że w tej pracy można się dużo nauczyć, np. jak umiejętnie powadzić rozmowy z klientami, w jaki sposób promowac daną markę itp.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 74.1% - SQL: 25.9%]