Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Wózko wanny do prywatnej kliniki
WomanCat
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-12-2016 at 07:36 PM
Wózko wanny do prywatnej kliniki

Witam. Przegadujemy konieczność zakupu wózko wanien do prywatnej kliniki osób niepełnosprawnych. Dotychczas higiena odbywała się w specjalnych łazienkach po transporcie podnośnikami. Trwa to długo i jest męzczące i niewygodne ani dla pensjonariusza jak i dla obsługi. Przynajmniej na kilka dni w tygodniu warto by korzystać z wózko wanien i to próbuje przepchnac personel. Dobrze gdyby od razu pokazać koszt zakupu, wtedy moze dyrekcja podeszlaby powazniej do sprawy.
View user's profile View All Posts By User
Karny_K
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 28-12-2016 at 08:03 PM

Jeśli oprócz głosów za pokażecie także i przygotowaną ofertę to na pewno potraktują was poważniej. Odpowiadałem za zakupy w prywatnej klinice i musiałem godzić wymagania zarządu dotyczące niskich kosztów i obsługi oczekujacej coraz lepszych urzadzeń. Wiem w czym tkwi problem. Wracajac do tematu wózko wanna jest tania i bardzo ale to bardzo ułatwia higienę. Uważam ponadto że bez niej trudno jakkolwiek pracować i zapewnić komfort chorym. U nas zamawiano z tej firmy http://wyposazenieszpitali.pl/produkty/higiena-pacjenta/ i musze przyznać że oferta była najatrkcyjniejsza a wanny świetnie wykonane, wytrzymałe i wygodne, pzdr.
Purkafffka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-12-2016 at 10:00 PM

Nie myślałam że tak trudno się pracuje na działach zakupów. Niby macie tylko znaleźc najlepszą ofertę i już no ale to chyba zależy od firmy i polityki nie?
Karny_K
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-12-2016 at 12:47 AM

Dokładnie, teraz zmieniłem prace i mam swiety spokój. Dostaje zadanie do wykonania, szukam najniższej ceny i tyle w temacie. Nie musze byc rozjemcą mediatorem bo to juz zdecydowanie wykraczało poza ramy obowiazków.
Wielka_Woda
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-12-2016 at 03:10 AM

Znam sklep http://wyposazenieszpitali.pl/ i bardzo dobrze mi się z nimi wspolpracowało. Pomijam niskie ceny i bardzo dobrą jakość bo to jest oczywiste. Bardziej zawsze patrze na terminowość wykonania zlecenia, skompletowanie i obsluge posprzedazową. Na szczescie nie mialam problemow z zadnym z zamówionych urzadzen ale kontakt moge chwalic w nieskonczonosc.
WomanCat
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-12-2016 at 05:40 AM

Miło że chciało się wam odpisać. Sądziłam że nikt sie nie zainteresuje tym tematem dlatego jestem bardzo wdzieczna za wszystkie wypowiedzi a szczególnie za polecenie czego konkretnego.
Karny_K
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-12-2016 at 07:45 AM

Mi z kolei miło czytać takie słowa. Chyba kazdy lubi czuc sie docenionym :)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 71.1% - SQL: 28.9%]