Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Kilka słów o parkiecie, w zakresie chemii i pielęgnacji.
sauerka
Junior Member
**

Registered: 27-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 1-1-2017 at 11:42 PM
Kilka słów o parkiecie, w zakresie chemii i pielęgnacji.

Witam wszystkich forumowiczów. Mieszkam sama, nie ma w moim domu męskiej ręki (choć częściej dostrzega się brak ‘’kobiecej ręki’’, ja uważam że obie pary rąk są tak samo istotne). To znaczy, jeszcze nie mieszkam, a niedługo się wprowadzam i potrzebuję Waszej porady dotyczącej parkietu. Mój kolega pomoże mi z lakierowaniem itd, ale nie bardzo wiem jaki wybrać, jak go później pielęgnować. Podzielicie się swoimi poradami? Najlepiej, gdybyście produkty, których sami używaliście.
View user's profile View All Posts By User
Karny_K
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 2-1-2017 at 01:45 AM

Moim zdaniem warto zainwestować w taki lakier, ponieważ lakier o dobrej jakości położony na parkiecie jeden raz, może podtrzymywać dobry wygląd, błysk i chronić parkiet przez wiele lat. Po co masz co jakiś czas utrwalać lakier, skoro można wybrać raz, a dobrze :). Warto też zaufać znanym i popularnym producentom - wyrobili sobie renomę nie bez powodu.
Pan_samochodzik
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-1-2017 at 04:25 AM

Sama wspomniałaś, że nie znasz się za bardzo w tej kwestii, więc rozeznania w cenach najprawdopodobniej również nie posiadasz. Dobrą ofertę lakierów (cenowo i jakościowo) znajdziesz w sklepie internetowym, pod linkiem: http://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/c/Lakiery/14. Oferta zawiera różne rodzaje lakierów do parkietów. Zarówno podkładowe, jak i nawierzchniowe, czy te impregnujące.
sauerka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-1-2017 at 06:19 AM

Ojoj, no nie do końca ułatwiłeś mi sprawę :). I teraz w których z nich mam się orientować?
migrena
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-1-2017 at 07:20 AM

Ja mam podłogę drewnianą i położyłam lakier nawierzchniowych, dlatego myślę że warto pójść moim śladem.
czekolada_mleczna
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 2-1-2017 at 08:59 AM

Hej, widzę także, że poszukujesz do pielęgnacji podłóg. Ponownie uratuje Cię powyższy sklep internetowy, wejdź tutaj: http://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/p/Spray-Mop-Kit/146. Musisz tylko dostosować rodzaj produktu do podłogi, jaką masz lub planuejsz położyć.
Skunks
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 2-1-2017 at 11:27 AM

Mój kolega miał parkiet olejowany i zupełnie nie wiedział co zrobić, aby utrzymać go na dłużej w nienagannym stanie, czystości. Trafił jednak na emulsję do bieżącego zmywania i niewielkim wysiłkiem utrzymuje swój dom w eleganckiej kondycji. Pozazdrościć.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 64.3% - SQL: 35.7%]