Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Zarządzanie flotą samochodową
Karny_K
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 18-1-2017 at 11:22 PM
Zarządzanie flotą samochodową

Dopiero co założyłem swoją firmą transportową i zastanawiam się, w jaki sposób mam zapanować nad wszystkimi samochodami. Jakoś mi się to wydaje nie pojęte żeby tak nad wszystkimi samochodami które się znjaduja w mojej flocie w firmie. Może wy wiecie w jaki sposób to ogarnąć?
View user's profile View All Posts By User
Pan_samochodzik
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 19-1-2017 at 12:28 AM

No ale tak właściwie to co byś konkretnie chciał ogarnać bo nie do końca wiem? Jest sporo rzeczy, który trzeba ogarniać w związku z posiadaniem samochodów w swojej firmie. Więc nie wiem co dokładnie chcesz tam sobie poogarniać :P
Karny_K
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 19-1-2017 at 01:51 AM

No chodzi mi raczej o to, że nie wiem obecnie co się dzieje z moimi samochodsami. Chciałbym jakoś upsrawnić trasy, przyspieszyć trochę, szybciej dostarczać i dowozić. Może bym właśnie jakieś GPSy zamontował i sprawdził jak te samochody jeżdżą? To może być dobry pomsył?
Skunks
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 19-1-2017 at 02:47 AM

Mnie się wydaje, że taki GPS to jest akurat bardzo dobry pomysł. Jak klikniesz tutaj to zobaczysz, że do Twojej dyspozycji jest na przykład taka lokalizacja samochodu, która Ci będzie pokazywąła nie tylko płożenie obecne, ale też trasy, który się przebywa, to w taki sposó będziesz mógł właśnie wszystkiego dopilnować
Pan_samochodzik
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 19-1-2017 at 05:18 AM

Ja też właśnie słyszałem kiedyś, że jeśli chodzi o te lokalizatory, które oferuje globtrak.pl to można całkiem fajnie sobie pozałatwiać wszystko i na dodatek właśnie tak jak mówisz jeszcze dokładne trasy śledzić, a to rzeczywiście może pomóc w optymalizacji tras
Karny_K
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 19-1-2017 at 07:59 AM

No i właśnie o coś takiego mi teraz chodziło. Wielkie dzięki, że zechcieliście tutaj zajrzeć i mi powiedzieć jak to dokładnie wygląda to teraz sobie to załatwię i wszystko będzie działało o wiele lepiej <3

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 41.9% - SQL: 58.1%]