Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Potrzebuje zrobić analizę wody basenowej
Purkafffka
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 20-1-2017 at 03:03 AM
Potrzebuje zrobić analizę wody basenowej

Szukam firmy, która zrobi mi analizę wody basenowej. Zależy mi tez na cenie. Żeby nie była zbyt wygórowana. Czy możecie mi polecić jakąś firmę, która robi analizę wody basenowej?
View user's profile View All Posts By User
Kate4
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 20-1-2017 at 05:31 AM

Koniecznie to zrob, bo inaczej może się okazac, ze kapiel w wodzie niezbadanej może być zagrożeniem dla zdrowia. Dlatego koniecznym jest, by systematycznie to robic no i zadbać o właściwy poziom PH wody w basenie. Bo inaczej to jest istna plaga bakterii.
Wielka_Woda
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 20-1-2017 at 07:11 AM

kiedys jusz bylam na takim basenie, ze jak potem wrociłam do domu, to niestety, ale mialam podrażnienie… i swędziało mnie kilka dni, no i od wody wiec taka wode basenową muszą badać specjaliści, którzy powiedzą, czy to jest bezpieczne, czy nie jest.
czekolada_mleczna
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 20-1-2017 at 07:23 AM

jak szukasz laboratorium badania wody to możesz udać się do firmy sgs.analizysrodowiska.pl, bo oni zajmują się analizą wody pitnej ale nie tylko. Dla mnie robili analizę wody ze studni, bo był kiedyś problem. ale ich oddziały są w całej Polsce wiec możesz z nimi się skontaktowac i ci doradza. A poza tym maja tak zrobione, ze masz wyniki podane online, wiec to jest naprawde wygodne rozwiązanie, jeśli ci zalezy na czasie. To zajrzyj sobie tutaj http://sgs.analizysrodowiska.pl/analityka/woda-w-kapieliskach/ i dowiedz się co konkretnie maja w ofercie.
Skunks
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 20-1-2017 at 08:09 AM

Każda woda w której ludzie kąpią się powinna być badana. No ale jak jest zrobiona analiza wody pitnej czy w ogóle analiza mikrobiologiczna wody to wtedy wiadomo co i jak się dzieje z wodą.
Diesel
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 20-1-2017 at 08:52 AM

to jest tak, że woda powinna być regularnie badana, bo w przeciwnym wypadku to bywa igranie z ogniem.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 72.3% - SQL: 27.7%]