Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Piec do restauracji – który najlepiej wybrać, elektryczny?
Karny_K
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 27-1-2017 at 12:32 AM
Piec do restauracji – który najlepiej wybrać, elektryczny?

Witam wszystkich serdecznie. Poszukuję jakiegoś pieca wysokiej jakości, które potem będę mógł wstawić do swojej restauracji ;) od dłuższego czasu szukam już takiego, nie zależy mi na czymś tanim i byle jakim, a chcę właśnie coś dobrej jakości ;) ale nie wiem.. jakoś nie mogę się zdecydować na nic i tak pomyślałem, że może ktoś tutaj mi poleci jakiś link albo ogólnie konkretny model pieca i będzie mi o wiele łatwiej wybrać? Pytałem już kilku znajomych i powiedzieli, żeby jednak szukać w internecie i pytać ludzi to tak właśnie robię.. :P
View user's profile View All Posts By User
Skunks
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 27-1-2017 at 02:41 AM

Ja od siebie mogę polecić tę stronkę i te piece: probox.pl/kategoria-produktu/5/piece mają na tej stronce naprawdę bogatą ofertę różnych pieców i bez wątpienia uda Ci się znaleźć również taki dla Ciebie. Mają mega dobre te piece i jak czytałem opinie to jak taki sobie zafundujesz to masz pewność, że nie dość, że wszystko będzie jak najlepiej działało, to jeszcze to jest zakup na naprawdę bardzo długi czas.. także koniecznie sobie przemyśl i jak coś to zakup sobie od nich ;)
Pan_samochodzik
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 27-1-2017 at 04:38 AM

Trochę się znam na zagadnieniach restauratora i powiem, że te piece naprawdę są super opcją żeby wstawić do lokalu.. wiadomo, że dochodzi tutaj wiele kwestii, choćby finansowych ale jak mówiłeś, że zależy Ci na jakości to koniecznie sobie zakup jeden z tych modeli i od razu zobaczysz różnice
zuk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 27-1-2017 at 07:14 AM

ech ale bym chciał kiedyś mieć własną restaruację i też ją urządzać.. dobierać menu i ogólnie przygotować ofertę dla swoich gości.. coś pięknego ;) mam nadzieję, że kiedyś uda mi się spełnić moje marzenie

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 70.1% - SQL: 29.9%]