Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Na jakiej stronie zarezerwuję apartament w Warszawie. Koniecznie blisko centrum.
MaskaSzamana
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 01:02 AM
Na jakiej stronie zarezerwuję apartament w Warszawie. Koniecznie blisko centrum.

Hejka! Słyszałam że na jakiejś stronie internetowej mogę zarezerwować apartament w Warszawie do wynajęcia. Jeśli coś na ten temat wiecie to piszcie cokolwiek co moze sie mi przydac, bo mi nie udało się nic znaleźć konkretnego. Dzięki.
View user's profile View All Posts By User
Karny_K
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 01:23 AM
Na jakiej stronie zarezerwuję apartament w Warszawie. Koniecznie blisko centrum.

Dobrze że tu napisałaś bo nawet lepiej zdecydować się na coś z polecenia niż kupować kota w worku. Jeżeli interesuje Cię rezerwacja apartamentów Warszawa ma bardzo dobrą stronę zrobioną w tym celu - http://warsawdesignapartments.pl/rezerwacje/, na niej znajdziesz apartamenty jakie są do dyspozycji i inne informacje które mogą się przydać jak np śniadania. Mam nadzieję że pomogłem, pozdrawiam.
MaskaSzamana
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 01:42 AM

Dzięki, stronę zapisuje ale zanim zrobię rezerwację to może ktoś jeszcze się wypowie kto tam nocował? Będę wdzieczna.
Wielka_Woda
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 03:46 AM

Kilka razy wynajmowałam apartamenty przez tę stronę i naprawdę mogę polecić każdemu. Standard bardzo wysoki, aż się do domu nie chce wracać a ceny o niskie do tego stopnia że nie opłaca się nawet zagladac do hoteli. Jak tylko zgramy wolne z ekipą to znów ruszamy na podbój Warszawy bo to idealny sposób żeby posiedzieć ze znajomymi i się wyluzować.
MaskaSzamana
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 06:33 AM

Dzięki za opinię. Nie ma co zwlekać w takim razie bo jeszcze mi przepadnie termin :P. Cieszę się że tu napisałam pomimo że nie wiązałam zbyt dużych nadziei z forum bo nigdy przedtem o nic nie pytałam i nie prosiłam o opinie. Jak widać warto czasem poczytać o doświadczeniach innych :). Dzięki za to i pozdrawiam.
Karny_K
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 07:37 AM

Jak miło kiedy ktoś doceni, aż sie chce szukać kolejnego tematu w którym mozna zabłysnąć :P. Miłego wypoczynku i wszystkiego dobrego!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 71.7% - SQL: 28.3%]