Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie kupić dobrą sprężarkę?
Robocop
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 06:40 AM
Gdzie kupić dobrą sprężarkę?

Prowadzę firmę remontową i ostatnio dowiedziałem się, że dużo efektywniejsze jest malowanie z pomocą sprężarki. Oglądałem trochę filmików i rzeczywiście wygląda to oniebo lepiej niż mazianie wałkiem i pędzlem. Rzecz w tym jednak, że nie wiem, gdzie najlepiej kupić taką sprężarkę. Jaki sklep czy hurtownia byłaby najlepsza?
View user's profile View All Posts By User
zuk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 07:08 AM

Cóż, może to nie jest typowa hurtownia, ale zdecydowanie dobry wybór sprężarek znajdziesz pod tym linkiem http://www.system-tech.com.pl/kategoria/sprezarki/. Myślę, ze najlepiej jakbyś uderzał w sprężarkę bezolejową, bo może wystapić z nią problem, jak jest pył cementowy.
Skunks
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 09:19 AM

Siema! Sorry, że tak się podpinam, ale widzę, że kolega jest też z branży wykończeniowej, a ja z pokrewnej, bo budowlanej :) Poszukuję jakiegoś sposobu na zabezpieczenie maszyn budowlanych. Też je tam dostanę?
zuk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 3-2-2017 at 10:47 AM

Wystarczyło chwilkę poszukać :) http://www.system-tech.com.pl/kategoria/ogrodzenia-troax/urzadzenia-zautomatyzowane-i-roboty-przemyslowe/zamki-bezpieczenstwa/ – tu masz specjalne zamki bezpieczeństwa, które skutecznie ochronią Twoje maszyny. Wiadomo, trzeba to chronić, bo kosztuje swoje ;)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 70.3% - SQL: 29.7%]