Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Sklep z rzeczami dla gastronomii w Warszawie
Skunks
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 03:48 AM
Sklep z rzeczami dla gastronomii w Warszawie

Witam wszystkich serdecznie. Udało mi się dostać dotację unijną na otwarcie restauracji na obrzeżach Warszawy i jestem obecnie na etapie kupowania wyposażenia. No dobrze, „jestem na etapie” to jeszcze mało powiedziane, bo nie mam praktycznie nic… Pomyślałem, że najprościej by było dokładnie planować co i jak trzeba kupić, jeśli będę miał przed sobą faktyczny asortyment sklepu i stąd moje pytanie. Znacie może jakiś sklep w Warszawie, który się specjalizuje w wyposażeniu gastronomicznym?
View user's profile View All Posts By User
Skrzydlata_bestia
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 05:40 AM

Ja mogę szczerze polecić, bo od kilku lat jestem menadżerką w dużej restauracji i się zajmuje między innymi uzupełnianiem braków we sprzęcie kuchennym. Od bardzo dawna nie szukam już dostawców, bo zdecydowałam się na jednego, z którym świetnie nam się współpracuje. Sklep nazywa się Wencel i można w nim kupić dosłownie wszystko do restauracji. Tutaj: http://wencel.pl/akcesoria-kuchenne masz asortyment kuchenny, od rondla po chochlę.
Skunks
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 05:51 AM

Chyba mnie panie nie do końca zrozumiała. Mi chodziło o bardziej meble i takie wyposażenie podstawowe – naczynia i narzędzia na końcu sobie zamówię.
Skrzydlata_bestia
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-2-2017 at 08:48 AM

Ojej, chyba rzeczywiście nie do końca zrozumiałam. Ale nie ma problemu, w kwestii droższych i większych sprzętów też ich sprawdziłam. Mamy na przykład jedną z tych: http://wencel.pl/kostkarki kostkarek do lodu. Sprawdza się świetnie, po 2,5 roku użytkowania jest nadal bezawaryjna, a to się coraz rzadziej zdarza ;) Moim zdaniem można u nich spokojnie składać zamówienie na całe wyposażenie.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 61.6% - SQL: 38.4%]