Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Ogrodzenia z paneli, gdzie kupić najtaniej?
Skunks
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2017 at 02:13 AM
Ogrodzenia z paneli, gdzie kupić najtaniej?

Po remoncie domu przyszedł czas i na posesje. Chciałbym zmienić praktycznie wszystko, co wiążę się z dawnym domem i dawnymi wspomnieniami. Ogólnie chcę nowego i wytrzymałego domu i ogrodu. Interesuję się w tym momencie zakupem dobrego płotu, z którym poradzę sobie we własnym zakresie. Pieniądze grają rolę, bo to jeden z końcowych etapów remontu i środków zostało już dość mało, gdzie najtaniej i najlepiej kupić taki płot?
View user's profile View All Posts By User
zuk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2017 at 02:59 AM

Dlatego ja zawsze prowadzę kilka prac równolegle, żeby tę ciągłość zachować i żeby takie historie się po prostu nie zdarzały. Przy remontach i budowie domu nieoczekiwane koszty wynikją zawsze, wiec warto zrobic sobie jakąś rezerwe budżetową.
Skunks
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2017 at 05:56 AM

A myślisz, że takiej rezerwy nie zrobiłem, tylko ciągle z niej trzeba było dobierać, ale to nie ważne, potrzbuję namiaru na dobry sklep, w którym jeszcze mid doradzą ile tego płotu zamówić.
Wielka_Woda
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2017 at 06:58 AM

Dobry sklep z potrzebnym Ci towarem znajdziesz tutaj sklep.metalzbyt.com.pl/308-panele-ogrodzeniowe, i to w różnych konfiguracjach możesz dostać sprzęt. Ogrodzenia panelowe dostępne w ofercie są odpowiednio zabezpieczone przed korozją, a powstały z bardzo dobrych materiałów.
MaskaSzamana
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2017 at 07:50 AM

Kiedyś to byłam zwolenniczką wszystkiego co wielkie...Bardzo podobały mi się ogrodzenia betonowe, ale trwalo to do czasu, gdy zobaczyłam po raz pierwszy ogrodzeini z paneli. Estetyka z nimi jest dużo większa, cena podobna też dużo lepsza, a do tego sam montaż wcale nie wymaga używania urządzeń dźwigowych.
MarkowyDres
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 28-2-2017 at 09:53 AM

Panele są takie, że można je łatwo rozbudować, a w przypadku betonu, jak nie dostaniesz takiego samego wzoru, to bedzie to śmiesznie wyglądało...

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 76.2% - SQL: 23.8%]