Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Ozdobne zawieszki do domu
Karny_K
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 20-3-2017 at 02:08 AM
Ozdobne zawieszki do domu

Cześć wszystkim. Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie znajdę ozdobne zawieszki do domu. Chciałbym nieco podrasować wystrój mojej kawalerki. Jeśli coś się orientujecie, jeśli coś wiecie dajcie znać.
View user's profile View All Posts By User
migrena
Junior Member
**

Registered: 27-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 20-3-2017 at 02:25 AM

Cześć. Ja kiedyś widziałam w pewnym sklepie coś podobnego do zawieszania. Nie wiem jednak czy chodzi ci o takie zawieszki na ubrania czy coś innego. Z dekoracji takich domowych to ja uznają moje książki, które są pamiątką rodzinną. Mówię ci, najlepiej prezentują się książki.
Skunks
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 20-3-2017 at 03:59 AM

Witam. Doskonale wiem o czym mowisz. kiedyś kupiłem takie zawieszki dla teściowej, była zadowolona. Moim zdaniem powinieneś sobie przejrzeć co do zaoferowania ma sklep naklejkomania.eu. Jak ja kupowałem zawieszki to były w dobrych cenach i fajnie prezentują się w domu.
zaskroniec
Junior Member
**

Registered: 27-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 20-3-2017 at 05:50 AM

Dzień dobry. Też właśnie zastanawiałam się nad kupnem jakichś ozdóbek do domu. Nie wiem jeszcze czy nie powinnam zainwestować w remont domu, żeby całość lepiej wyglądała. W sumie to musiałabym przed naklejkami, o których myślałam już od dawna wymalować ściany.
czekolada_mleczna
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 20-3-2017 at 06:27 AM

Hej. Koniecznie powinnaś pomalować ściany, żeby efekt był bardziej dostrzegalny. Jeśli mam być szczera, to poleciłabym wam najpierw porządnie wysprzątać i odświeżyć mieszkanie, wtedy każdy zauważy zmiany.
WomanCat
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 20-3-2017 at 08:08 AM

Cześć wam. Mnie się bardzo podobają takie ozdobne zawieszki na ścianę. Ja też teściowej kupiłam kilka takich dekoracji, gdzie uwidoczniony był napis, że teściowa zawsze wszystko wie – była zadowolona. Kupowałam z tego sklepu http://naklejkomania.eu/53-tabliczki-ozdobne-z-cytatami. Nawet nie były drogie takie dekoracje, a wrażenie robią od razu.
Robocop
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 20-3-2017 at 09:24 AM

Hej. Ja kupiłem naklejki z tego sklepu. Naklejki naścienne, bardzo fajnie komponowały się z wystrojem. Nie żałuję wyboru bo wygląda to jakby projektował je jakiś architekt wnętrz. Same naklejki nie były drogie, a w montażu także nie było problemów. Myślę, że każdy byłby w stanie sobie z tym poradzić. Do kuchni chyba też będę musiał kupić.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 72.7% - SQL: 27.3%]