Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Poszukiwani sprawdzeni agenci ślubni. Czy możecie kogoś polecić?
Pan_samochodzik
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 11-4-2017 at 04:00 AM
Poszukiwani sprawdzeni agenci ślubni. Czy możecie kogoś polecić?

Cześć Wam. Ja i moja narzeczona mieszkamy obecnie za granicą. Wkrótce jednak przyjedziemy do Polski, aby wziąć ślub. Z wiadomych przyczyn nie możemy dopiąć wszystkich formalności. Dlatego bardzo chętnie skorzystalibyśmy z pomocy jakichś konsultantów ślubnych. Jeśli możecie kogoś polecić, to dawajcie. Może ktoś znajomy zarobi. :)
View user's profile View All Posts By User
Purkafffka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-4-2017 at 04:21 AM

Hej. Mam dla Was taką radę. Jeśli mieszkacie za granicą i nie możecie na bieżąco kontrolować postępów w organizacji wesela, to nie decydujcie się na jakiegoś znajomego znajomych. Później wyjdzie totalna klapa, a pieniądze trzeba będzie zapłacić, nawet jeśli będziecie niezadowoleni. Osobiście polecałabym szukanie jakichś sprawdzonych firm. :)
czekolada_mleczna
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 11-4-2017 at 05:20 AM

W tym, co zostało napisane wyżej, jest bardzo dużo racji. Przychylam się do tej propozycji, a nawet mam dla Was coś więcej. Oto najlepsi agenci ślubni, jakich kiedykolwiek widziałam w akcji: inspiro-wedding.pl. Zaczęło się od jednej koleżanki, a już byłam na 3 weselach i ślubach, które zorganizowali. Każdy to niezapomniane wydarzenie, choć jasne, że największe wrażenie zrobił pierwszy. :)
Diesel
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 11-4-2017 at 06:52 AM

Ja uważam podobnie. Jeśli zapadła decyzja, że mają być agenci ślubni, to niech będą tacy, którzy mają jakąś stronę i potwierdzoną reputację. :)
Pan_samochodzik
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 11-4-2017 at 08:12 AM

Dzięki. Chyba rzeczywiście postawimy na jakość. Może nawet narodzi się kilka dobrych pomysłów. Trzymajcie kciuki! :)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 77.6% - SQL: 22.4%]