Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Niedrogie usługi kremacji w Katowicach
Pan_samochodzik
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 28-5-2017 at 11:14 PM
Niedrogie usługi kremacji w Katowicach

Witam wszystkich. Moi drodzy potrzebuję informacji o niedrogich usługach kremacji na terenie Katowic albo w bliskiej okolicy. Chciałbym również mieć możliwość zamówienia wszystkiego w jednym miejscu, czyli urny, pochówku itd. Czy moglibyście mi pomóc?
View user's profile View All Posts By User
Wielka_Woda
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 01:32 AM

Cześć. Korzystałam z pomocy sacrumpogrzeby.pl i byłam bardzo zadowolona bo w tych trudnych chwilach po prostu odciążają człowieka od przyziemnych spraw i problemów. Usługi kompleksowe i w odpowiednim wydaniu, mam na myśli nastrój i atmosfere pełną szacunku i współczucia. Pisze o tym bo strasznie się bałam że beda traktowac to tak bezosobowo i nieczule ale na szczęście wykazali się bardzo dobrym podejściem. Polecam każdemu.
zuk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 03:04 AM

Wiem o czym mówisz bo jak ostatnio byłem na pogrzebie osoby z dalszej rodziny to byłem zażenowany zachowaniem obsługi. Coś tam im się nie chciało odpiąć jak opuścili trumne to jeden z facetów po prostu wszedł do grobu i po niej chodził, no tragedia. Byliśmy tak zszokowani że nawet nikt nic nie potrafił powiedzieć. Do tego jakieś miny nieodpowiednie.. masakra.
MaskaSzamana
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 04:38 AM

Podpisuję się pod opinią koleżanki bo to dobry zakład pogrzebowy. Więcej do poczytania znajdziesz na http://www.sacrumpogrzeby.pl/uslugi-kremacja.html. Uważam że warto się zapoznać, pomimo że ta metoda jest coraz bardziej popularna to i tak mało wiemy o tym czym jest i jakie korzyści niesie kremacja Katowice w każdym razie nie mają lepszej i tańszej firmy. Rodzinę jak i zmarłego traktują z należytym szacunkiem, a to co pisał kolega wyżej powinno się od razu gdzieś zgłaszać. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.
Robocop
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 07:04 AM

Witam wszystkich, też korzystałem z usług zakładu Sacrum bo byłem na kilku pogrzebach które przygotowywali i naprawdę się wzruszyłem. Może to zabrzmi dziwnie, ale taka jest prawda że potrafią przygotować odpowiednią oprawę pełną podniosłego nastroju. Moim zdaniem tak powinny wyglądać wszystkie pogrzeby. Pozdrawiam serdecznie.
Pan_samochodzik
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 08:25 AM

Dziękuję bardzo za odpowiedzi i opinie. To dla mnie szalenie istotne bo nie wyobrażam sobie sytuacji w której obsługa zachowywałaby się nieodowiednio. Fajnie że pisaliście pod tym własnie kątem, dzięki i pozdrawiam.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 69.4% - SQL: 30.6%]