Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Gdzie zrobie tanio nadruki na płytach CD w stolicy?
Robocop
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 05:27 AM
Gdzie zrobie tanio nadruki na płytach CD w stolicy?

Poszukuję firmy, która zrobi mi tanio nadruki na płytach CD. Oprócz dobrej ceny zależy mi też na sensownej jakości – mają to bowiem być płyty promujące moją firmę, więc brzydki lub słabej jakości nadruk na płycie raczej się nie sprawdzi i będzie miał odwrotny efekt. Coś polecicie?
View user's profile View All Posts By User
Skunks
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 06:29 AM

Też ostatnio robiłem nadruki na płytach CDw podobnym celu dla swojej firmy. Długo szukałem w necie i jedną z najlepszych cen znalazłem tutaj http://www.gmcd.pl/ . Mimo, że na początku trochę się pogubiłem w tych wszystkich opcjach (no bo skąd u licha mam wiedzieć czy chce nadruk ink-jet czy inny?) to mi sprawnie wszystko wyjaśnili i dobrali mi najlepsza opcje. I wszystkie płyty mojej firmy już rozdane klientom, także nie musialem ich chować w szafie – miały dobrą jakość i fajnie wyglądały :)
Wielka_Woda
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 06:37 AM

w mojej firmie to markerem opisujemy haha
MarkowyDres
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 06:56 AM

Zwracajcie uwagę na jakość a nie tylko cene! Moja firma (powiem tylko ze branża edukacyjna) tworzyła ostatnio podręcznik do którego dołączona miała być płyta. I najtańsza firma tak spaprała sprawę, ze z takim wydrukiem płyty musiały pojsc do kosza! Pozniej znaleźliśmy inna firme - GMCD . No i ta firma zrobila nam w końcu taki nadruk jak chcieliśmy – nie dość ze dobrze wyglądal, dobrali nam odpowiednie kolory, to jeszcze dobrze się trzymal. Także ja ze swojej trony powiem – jakość, jakość i jeszcze raz jakość!
Robocop
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-5-2017 at 08:34 AM

Faktycznie nie ma co się sugerować samą ceną, chociaż z powodow finansowych musi to być dla mnie jedno z podstawowych kryteriów. Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.2% - SQL: 31.8%]