Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Imponujące pokazy sztuczek piłkarskich – gdzie szukać takich ofert?
Wielka_Woda
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 24-7-2017 at 12:37 AM
Imponujące pokazy sztuczek piłkarskich – gdzie szukać takich ofert?

Witam. Interesuje mnie taka usługa ale nie mam pojęcia gdzie jej szukać. W jakichś impresariatach artystycznych, firmach? Nie wiem czy np. tacy artyści się zrzeszają czy działają na własną rękę, a może na stałe zatrudniają ich na przykład jakieś firmy organizujące pokazy różnego rodzaju, na przykład eventowe? Oczywiście mogłabym po prostu wpisać to sobie w wyszukiwarkę, ale tak jak zaznaczyłam w temacie, potrzebuję naprawdę dobrej jakości usługi a nie pierwszej lepszej. Gdzie można szukać naprawdę dobrych w tym osób, profesjonalistów?
View user's profile View All Posts By User
Lesio
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 24-7-2017 at 12:46 AM

Nie mam pojęcia, ja widuję ich tylko na ulicach :) niektórzy pewnie tak dopiero zaczynają a inni traktują to jako dodatkowy zarobek ale nie wiem w sumie jak to wygląda, czy są gdzieś zatrudnieni, czy może mają własne firmy czy inne formy pozwalające im na świadczenie takich usług w celach zarobkowych…
MaskaSzamana
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 24-7-2017 at 01:26 AM

Ja bym szukała w necie, przecież jak ktoś szuka klientów to przedstawia próbki swoich umiejętności a nawet referencje, zwykle można też znaleźć opinie na temat wszelkich usług więc są duże szanse że jak kogoś tak znajdziesz to uda ci się wyszukać też opinie na jego temat
Wielka_Woda
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 24-7-2017 at 03:26 AM

Chyba nie mam wyjścia skoro nikt nie poleci nikogo konkretnego… szkoda
WomanCat
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 24-7-2017 at 05:18 AM

Ja mogę polecić, świetne pokazy sztuczek piłkarskich daje ten chłopak: http://dawidpajor.com/oferta/pokazy-trikow-freestyle/. Nie jest to jakiś anonimowy uliczny performer (choć tak zaczynał, inaczej chyba nie da się w tej branży) tylko osoba dobrze znana w branży i mająca duże doświadczenie w dawaniu takich pokazów więc sądzę że jest to oferta jakiej szukasz. Ale oczywiście sprawdź sobie sama szczegóły :)
Wielka_Woda
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 24-7-2017 at 06:55 AM

Sprawdzę na pewno, w tym przypadku nie ma miejsca na przypadkowe wybory :) ale dziękuję za polecenie tej oferty i porady, na pewno wyglada to interesująco i wreszcie mam jakiś punkt zaczepienia, może nawet nie będę szukać niczego innego skoro to jest sprawdzona oferta :) Dziękuję bardzo i pozdrawiam

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 63.3% - SQL: 36.7%]