Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy kupujecie w aptece internetowej?
Skrzydlata_bestia
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 12-7-2016 at 10:52 PM
Czy kupujecie w aptece internetowej?

Ja trochę się tego obawiam, przede wszystkim chyba tego że jak kupię jakiś sprzęt, na przykład ciśnieniomierz to przyjdzie uszkodzony (choć miałabym na to ochotę bo stacjonarnie takie rzeczy są drogie), a leki przecież muszą być odpowiednio przechowywane, w odpowiedniej temperaturze i w ogóle…
View user's profile View All Posts By User
czekolada_mleczna
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 12-7-2016 at 11:40 PM

Ale przecież takie paczki też pakują farmaceuci i oni doskonale wiedzą jak zabezpieczyć takie rzeczy, wiedzą lepiej niż ty jakie poszczególny produkt ma wymagania co do warunków otoczenia :) a poza tym w takich aptekach nie wszystko jest sprzedawane, przykładem tego są choćby leki na receptę więc jakichś rzeczy których nie da się przewieźć pewnie też nie mają
migrena
Junior Member
**

Registered: 27-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 13-7-2016 at 12:04 AM

Ja ostatnio właśnie kupiłam ciśnieniomierz, konkretnie taki: https://www.aptekagemini.pl/cisnieniomierz-microlife-bp-a2-basic.html i wszystko było w jak najlepszym porządku, w sumie nawet nie pomyślałam, że coś miałoby być nie tak. Jestem zadowolona bo taki produkt w mojej aptece osiedlowej kosztuje sporo więcej. Ja polecam takie zakupy, zresztą praktycznie wszystko kupuję przez net :)
Skrzydlata_bestia
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 13-7-2016 at 02:59 AM

Ja inne rzeczy też bez problemu, ale zwykle takie… niedelikatne że tak powiem

MarkowyDres
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 13-7-2016 at 04:55 AM

Nie ma się co bać, ja kupuję regularnie takie kropelki https://www.aptekagemini.pl/espumisan-100mg-ml-krople-doustne-30ml.html bo w stacjonarnych zwykle spotykam tylko tabletki więc od czasu do czasu robię zapas. Cenię sobie komfort jaki dają takie zakupy i super że w ogóle jest taka opcja, dawniej jeździło się po aptekach w całym mieście albo sprowadzali środki na zamówienie które albo przyszły albo nie
sauerka
Junior Member
**

Registered: 27-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 13-7-2016 at 07:37 AM

No właśnie, więc trzeba korzystać z dostępnych udogodnień. Autorko, popatrz sobie która apteka ci odpowiada jeśli chodzi o warunki dostawy, zaopatrzenie i ceny, wiele jest popularnych aptek w sieci, jak apteka Gemini, one realizują codziennie masę wysyłek więc dobrze wiedzą jak zapakować produkty i w ogóle nic nie musisz się martwić :) takie apteki znają się na swojej robocie i przecież zależy im na zadowoleniu klienta, a leki i wyroby medyczne są towarem specyficznym więc na pewno nie dopuszczą do uszkodzeń, to leży w ich gestii i można im zaufać :)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.9% - SQL: 32.1%]