Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Projektant wnętrz w Poznaniu cennik – na jakie ceny się nastawić?
Pan_samochodzik
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 01:02 AM
Projektant wnętrz w Poznaniu cennik – na jakie ceny się nastawić?

Potrzebuję trochę podrasować mieszkanie, żeby można było je dobrze sprzedać. No i na jakie ceny się nastawić?
View user's profile View All Posts By User
Skunks
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 02:04 AM

Nastaw się na to że najlepiej żebyś powiedział projektantowi wnętrz o swoich oczekiwaniach. Czy dajesz mu wolną rekę czy chcesz czegoś bardziej standardowego albo nie. Ja korzystałem z firmy w Poznaniu i generalnei efekt mi się podoba. Wyeskponowano mi okna w salonie no a kuchnia wydaje się teraz mniejsza a była taka zimna i trochę przez to ponura. Tu masz cennik http://www.mo-architekci.pl/cennik/ od tej firmy jak bys chciał zajrzec. No i jasne że cennik projektanta wnętrz w Poznaniu zalezy od osoby i doświadczenia :P Weź wizualizację to lepiej wyobrazisz sobie jak to będzie wyglądało ostatecznie.
Wielka_Woda
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 03:46 AM

W naszym przypadku keidy dom był nie za dużo to projektant wnętrz z Poznania ale już nazwiska nie pamiętam to trochę zrobił tak że kuchnia i łazienka wydają się większe. No i co ważne to nie jest tak surowo w mieszkaniu jak czasami wygladają mieszkania z magazynów ;P
MaskaSzamana
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 05:35 AM

Z każdym projektantem wnętrz trzeba współpracować bo on w naszej głowie nie siedzi i naszych pomysłow i oczekiwan nei odgadnie no i dobrze jest od razu zamówić wykaz materiałów żeby orientować się jak to cenowo może wyglądac.
Skunks
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 06:06 AM

Ta firma o której pisałem MO Architekci nie maja wysokich cen. Zreszta i tak wiele zalezy od tego ile m2 maja do zaprojektowania. Ile jest trudnych elementów jak np. słabo przemyślane schody. No i oni zajmują się wszelkimi projektami wnętrz czy to dla osób prywatnych czy dla deweloperów.
sauerka
Junior Member
**

Registered: 27-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 08:16 AM

Każdy projekt aranżacji wnetrz musi być dopasowany do naszych potrzeb wiec dobrze jest od razu powiedziec że chcemy tego i tego. Bo u mnie to była jakas katastrofa… z aranżacją wnętrz… nic nie grało… masakra.
MarkowyDres
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 29-8-2017 at 10:19 AM

To jak patrzę na tej stronce to przygotowanie wnętrz do sprzedaży to się nazywa home staging no generalnie wiadomo że to co ładnie wygląda to i szybciej pójdzie na rynku :P

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 70.6% - SQL: 29.4%]