Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Orteza na udo po operacji. Myślicie że pomoże w dojściu nogi do formy?
Skrzydlata_bestia
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 31-8-2017 at 02:34 AM
Orteza na udo po operacji. Myślicie że pomoże w dojściu nogi do formy?

Miałam bardzo poważne złamanie kości udowej i żeby normalnie chodzić i nie zwijać się z bólu potrzebuję stabilizatora. Myślicie że jest to dobry pomysł i nie będzie to obciążać zbytnio mojej nogi? Lekarz nic nie mówił że nie mogę nosić dlatego pytam was tutaj.
View user's profile View All Posts By User
Gupik_pawie_oczko
Newbie
*

Member Is Offline

[*] posted on 31-8-2017 at 02:59 AM

Mimo wszystko chyba lepiej było by konsultować takie rzeczy z lekarzem a nie z ludźmi na forum. Nikt nie jest jasnowidzem i nie wiemy jaki rodzaj złamania miał miejsce i czy stabilizator jest wskazany. Chociaż wydaje mi się że nie powinno być problemu.
Skrzydlata_bestia
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-8-2017 at 03:39 AM

Noga już się zagoiła tylko na razie chodzenie sprawia mi jeszcze ból. Wiem że z czasem to przejdzie ale póki noga jest osłabiona taki stabilizator mógłby mi pomóc normalnie się poruszać. Znacie jakiś sklep gdzie kupię coś takiego?
WojnaPlci

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 31-8-2017 at 04:31 AM

Wystarczy ci zwykły sklep z artykułami medycznymi. Powinno być coś takiego na stanie. Możesz też szukać w internecie i taka orteza na udo powinno być dostępna np. na stronie internetowej https://www.ortomedyczny.pl/stabilizatory-ortezy-lydka-udo-staw-biodrowy-c-5_3.html. Mają spory asortyment, sama się przekonasz.
Arachnes
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 31-8-2017 at 05:11 AM

Sam nosiłem stabilizator po operacji i nawet lekarz zalecił mi takie rozwiązanie żeby zbytnio nie obciążać nogi. Oczywiście lepiej było by się wgl nie ruszać ale jak wiadomo nie zawsze jest to możliwe dlatego stabilizator to dobre rozwiązanie.
zuk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-8-2017 at 05:58 AM

Mnie interesował stabilizator na nadgarstek cena miała być nie wysoka a on sam miał być dobrej jakości. W wolnej chwili możesz sobie zobaczyć na https://www.ortomedyczny.pl/ortezy-i-opaski-uciskowe-na-nadgarstek-i-dlon-c-5_8.html bo to jest internetowy sklep z artykułami medycznymi.
Skrzydlata_bestia
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-8-2017 at 08:47 AM

Właśnie byłam u lekarza i powiedział że jak najbardziej mogę coś takiego sobie kupić jeżeli noga mnie boli a koniecznie muszę się poruszać. Niestety rehabilitacja potrawa jeszcze dość długi czas więc coś takiego w moim przypadku jest niezbędne. Dzięki wam za odpowiedzi i rady ale ze wszystkim już sobie poradzę :)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 64.8% - SQL: 35.2%]