Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Naszyjnik z kotem dla znajomej na prezent. Gdzie taki mogę kupić?
Robocop
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 26-9-2017 at 08:43 PM
Naszyjnik z kotem dla znajomej na prezent. Gdzie taki mogę kupić?

Witam forumowiczów. Niedługo moja znajoma która jest kociarą ma urodziny. Długo zastanawiałem się co dla niej kupić i stwierdziłem że kupię jej naszyjnik z kotem. Będzie to fajny prezent a że dziewczyna ma już swoje lata więc dziwne zabawki nie wchodzą w grę. Jaki sklep internetowy mi polecicie?
View user's profile View All Posts By User
zuk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 26-9-2017 at 09:59 PM

Patrzyłeś może na allegro albo innym takim portalu? Ostatnio chciałem dla swojej kobiety zamówić złoty naszyjnik i właśnie na takiej stronie znalazłem kilka fajnych ofert od stacjonarnych jubilerów. Można zaoszczędzić kilka groszy jak dobrze poszukasz ;)
MaskaSzamana
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 26-9-2017 at 11:07 PM

Z mojej strony mogę ci polecić stronę myness.pl. Często zamawiam tam biżuterię i jest bardzo duża oferta. Znajdziesz tam wszystko przez naszyjniki, kolczyki i bransoletki po biżuterię męską i dodatki. Ceny też są bardzo atrakcyjne więc może tam poszukaj ;) Powinno coś się znaleźć.
Wielka_Woda
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 27-9-2017 at 01:31 AM

Tak jak koleżanka wyżej pisała, polecam ten sklep internetowy. Mają tam bardzo dużo rzeczy i jeżeli szukasz czegoś szykownego jak np. złotą biżuterię to bez problemu tam znajdziesz ale mają też tańsze ale równie eleganckie kamienie i ozdoby. Polecam ci sprawdzić bo jest w czym wybierać.
Diesel
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 27-9-2017 at 01:50 AM

Kupowałem żonie bransoletkę z koralem na tej stronie. Niesamowicie piękna ozdoba więc jak ktoś by chciał kupić to może zobaczyć na https://myness.pl/pl/c/Koral/2178409. Jeżeli chodzi o sklep to zawsze wszystko wysokiej jakości, terminowa dostawa i przy któryś zakupach z kolei można śmiało dostać jakiś rabat ;)
sauerka
Junior Member
**

Registered: 27-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 27-9-2017 at 04:49 AM

Możesz przecież kupić łańcuszek na normalnej stronie a samej zawieszki w kształcie kota szukać gdzieś właśnie na allegro albo coś. Z zawieszkami może być trochę gorzej bo kot nie jest raczej jakąś bardzo popularną ozdobą :P
migrena
Junior Member
**

Registered: 27-4-2016
Member Is Offline

[*] posted on 27-9-2017 at 07:05 AM

Nie ma potrzeby, na tej stronie co wysyłali wyżej bez problemu znajdziesz naszyjnik z kotem. Jak wejdziesz na https://myness.pl/pl/p/Naszyjnik-z-kotkiem-752/23061776 to tam możesz zobaczyć takie wzory. Wszystko wykonane z wysokiej jakości materiału :)
Robocop
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 27-9-2017 at 10:00 AM

Idealnie! Właśnie o coś takiego mi chodziło. Mały wisiorek, delikatny i elegancki i do tego cienki łańcuszek idealnie będą się komponować nawet do stroju wyjściowego. Dzięki wielkie za odpowiedzi i namiary.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 67.5% - SQL: 32.5%]