Forum biznesowe
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jaki serwer do CS GO na początek żeby pograć sobie bez ciśnień? Mile widziany link do strony.
Wielka_Woda
Junior Member
**

Registered: 29-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 26-2-2018 at 01:06 AM
Jaki serwer do CS GO na początek żeby pograć sobie bez ciśnień? Mile widziany link do strony.

Hejka. Tak jak napisałam w temacie, szukam jakiegoś serwera gdzie pogram sobie na spokojnie ;) Kiedyś dużo grałam w 1.6 i postanowiłam wrócić ale na pewno będzie ciężko się przestawić więc nie chcę ciśnień że gram jak lama!
View user's profile View All Posts By User
Robocop
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 26-2-2018 at 03:21 AM
Jaki serwer do CS GO na początek żeby pograć sobie bez ciśnień? Mile widziany link do strony.

Na https://feelthegame.pl/ są dwa serwery do CS GO. Spoko atmosfera, admini też gitarka i fajnie rozwijane forum :D Można sobie pograć nawet nie będąc mega pro więc na spokojnie ;) No chyba że z ciebie straszna lama to faktycznie :D Ktoś prędzej czy później coś napomknie xd
zuk
Junior Member
**

Registered: 2-9-2013
Member Is Offline

[*] posted on 26-2-2018 at 04:07 AM

To może lepiej sobie spróbuj kilka razy z botami zagrać bo jest duża różnica między GO a 1.6. To tylko tak pozornie wygląda że to tylko grafika ;) Mapy są dużo bardziej rozbudowane i bs w niektórych miejscach jest inaczej :P Mogłaś być kozakiem w starej wersji, tu niekoniecznie :D
Wielka_Woda
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 26-2-2018 at 05:44 AM

Nie no bez przesady :P Mówię że grałam i to tak na średnim poziomie. Tylko wiecie jak jest, zaraz będą jakieś komentarze w stylu noskill itp.
MaskaSzamana
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 26-2-2018 at 06:59 AM

Na ftg raczej tak nie ma ;) Gram tam czasem jak mam chwilę i admini na tyle ogarnięci że nie ma obrażania jak by się jakaś gorąca 15 oburzyła. Także polecam :D

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 71.4% - SQL: 28.6%]